Brother M 4234 D

499 €
Doporučená ponuka Šijacie stroje patchwork

Na sklade • 1 variantDarčekPredĺžená záruka3,03 €95 % • 2 309 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 95 recenziíĎalšie informácie

Ovládanie stroja
Elektronické
Overlockový steh

• , zakúpené v Ab obchod

Jednoduché navliekanie nití, stroj má navliekač ihiel,ktoré určite oceníte obnitkuje super. Takže spokojnosť nadovšetko.

• Jednoduchá obsluha
    • Tichý
    • Šije bez problémov úlet a teplakovinu
  • , zakúpené v Pean.sk

• Zatial som ho skusala iba raz, ale splnil moje ocakavania.

Biela
Svetlo
Ovládanie stroja
Elektronické
Overlockový steh

2,3 a 4-nitný overlock, který je vybavený diferenciálním podáváním, unikátním navlékačem obou jehel, volným ramenem, mechanismem vypínání horního nože a dalšími užitečnými funkcemi. LED osvětlení zajístí skvělé pracovní podmínky při šití.

• 2, 3 alebo 4-nitný obnitkovací stroj s orezom materiálu
  • Navliekač ihlových nití
  • Bočný orez šitého materiálu
  • Rýchle a jednoduché navliekanie spodného chapača
  • Farebné vyznačenie navliekania priamo na stroji
  • Perfektné spracovanie všetkých druhov látok
  • Šírka stehu 5 až 7 mm
  • Diferenciálne podávanie pre perfektné švy zabraňujúce nežiaduce vlnenie alebo naťahovanie materiálu
  • Možnosť vypnutia horného noža orezu materiálu - možnosť šitia bez orezu materiálu
  • Voľné rameno stroja
  • Osvetlenie pracovnej plochy LED osvetlením
  • Nádobka na odrezky slúžiaca i ako odkladací priestor pre ovládací pedál
  • Obmedzenie krútenia sa nití
  • Ľahký a kompaktný stroj s rukoväťou
  • Možnosť nastavenia prítlaku prítlačnej pätky
  • Pätka na slepý steh a náradie vo výbave stroja
  • Kryt proti prachu

• Jednoduchá obsluha
    • Tichý
    • Šije bez problémov úlet a teplakovinu
  • , zakúpené v Pean.sk

• Zatial som ho skusala iba raz, ale splnil moje ocakavania.
  • , zakúpené v Sewi Trade s.r.o.

Zatiaľ len testujem. Je to môj prvý overlock ale je to super.

• , zakúpené v Ab obchod

• zatial na ňom iba začínam šíť, ale aj za tú krátku dobu som spokojná
    • komplikované navliekanie, ale človek sa časom naučí

darovala som ho

• , zakúpené v NEJ Šicí stroje

• najlepší v tejto triede
    • overená značka

najlepší v tejto triede
    overená značka
    odporúčam

• dosť veľké príslušenstvo
    • perfektne sa dá nastaviť steh
    • orezávanie materiálu padá do nádoby, funguje to
    • jednoduchosť pri navliekaní nití
    • spolu so stolíkom je to kus stroja
    • trocha viac hlučný, ale to pri týchto strojoch je asi bežné

Môžem tento produkt odporučiť, vyberal som si z viacerých značiek a toto mi pokrylo moje požiadavky.
    to čo som sa o tomto stroji dozvedel aj funguje a vďaka priloženému DVD som sa naučil ako tam mám navliesť niť aby som nemusel použiť pinzetu. je možnosť šitia 2,3, alebo aj 4 niťami,zatiaľ to vyzerá na dobrý stroj.

• -super navliekanie nití
    • -tichý chod
    • - perfektný

Po prečítanie viacerích recenzií som sa rozhodla pre tento overlock a nelutujem, bola to výborná volba

• Jednoduchá obsluha, možnosť šitia 2 , 3, 4 niťami,

Spokojná