Brother NV 350

Informácie o výbere pätky podľa zvoleného strihu
Možnosť šitia bez pedála

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• - nic

Šijací stroj Brother innovis 350 je asi to najlepšie čo som si mohla zadovážiť. Všetky jeho fukncie sú úžastné. Automatický odstrih nite, neriešim nitky, ani strihanie, ani povyťahovanie vrchnej nitky, jednoduché navliekanie vrchnej aj spodnej nitky. Spodnú nitku nemusím povyťahovať na povrch. Má automatické zapošitie na začiatku aj na konci, jednoduchá voľba programov, vyšívanie monogramov, ozdobné stehy, voľba rýchlosti šitia, prešije aj viacej vrstiev látok, super na patchwork. Je tichý, môžem šiť aj neskoro večer a neruším nielen susedov, ale ani detičky vedľa v izbe. Má krytú vrchnú nitku, má plastový kryt na celý stroj. Dá sa šiť pedálom ale aj bez neho. Má bohatú výbavu pätiek, ktoré sa dajú veľmi jednoducho a ľahúčko vymeniť. Šliapací pedál je veľký a veľmi pohodlne sa ním šije.

Ja som začiatočník a v porovnaní so strojom čo som mala - singer pixie plus je tento na neporovnanie... je jednoducho perfektný a nemusíte sa báť ho kúpiť aj napriek tomu, že táto značka je menej predávaná. ja tento stroj vrelo odporúčam a dokonca hneď si ho objednala aj moja mamina keď ho videla a skúsila a to je vyúčená krajčírka. Síce už len ako príležitostná, ale odborníčka.

Automatický navliekač nite
Informácie o výbere pätky podľa zvoleného strihu
Možnosť šitia bez pedála

Elektronický šijací stroj

Vlastnosti:

S elektronickou výbavou tohto stroja sa šitie stáva príjemnou hračkou a pritom je dokonalé. 294 druhov stehu, 67 základných a 3 znakové sady pre monogramy

• Možnosť programovania vlastných šicích vzorov systémom "stitch by stitch"
  • LCD displej informujúci o parametroch stehu 10 typov automatickej gombíkovej dierky
  • Plynulá regulácia dĺžky a šírky stehu
  • Rýchla príprava spodnej nite
  • Sedemradové podávacie zúbky zaručujúce perfektné podávanie látky
  • Spätné šitie
  • Automatický systém navliekania vrchnej nite výnimočným navliekačom
  • Automatický odstrih vrchnej i spodnej nite
  • Kolenná páka zdvihu prítlačnej pätky
  • Možnosť šitia dvojihlou
  • Ovládanie rýchlosti priamo na ramene stroja i ovládacím pedálom
  • Voľné rameno na šitie dutých častí odevu
  • Programovateľná poloha ihly pri zastavení stroja
  • Osvetlenie pracovného priestoru LED diódami s neobmedzenou životnosťou
  • Kompaktný plastový kryt stroja
  • Široké príslušenstvo a luxusná výbava stroja

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• - nic