GUZZANTI GZ 110

Ovládanie stroja
mechanické riadenie
Overlockový steh

Za dobru cenu
    Sije dobre je tichy az na vypinac ale vyriesila som to predlzovakom z vypinacom som spokojna odporiucam

• , zakúpené v OKAY.sk

• Jednoduchá obsluha, bohaté vybavenie programov.

Velmi kvalitny tovar za primeranu cenu,odporúčam všetkým.

• skuska prebehla na jednotku, pre moje obcasne sitie naproste dostacujuci, sije hladko, pekne, sice trosku zlozitejsi navod pre blondyny ale nakoniec som zmaturovala :)
    • este neviem :)

dobry pomer medzi kvalitou a cenou, uvidime, ako budeme spokojny aj dalej :)

Počet programov
Šitie dvojihlou
Voľné rameno
Vyšívací stroj
Svetlo
Ovládanie stroja
mechanické riadenie
Overlockový steh

Šijací stroj GUZZANTI GZ 110: Tento šijací stroj novej generácie sa predstavuje jednoduchú a mimoriadne intuitívne obsluhou. Guzzanti GZ 120 reflektuje všetky požiadavky na moderné šitie. S vertikálnym kyvným chapačom ľahko docielite profesionálne presného šitie všetkých stehov. Táto fotografia je vypnutá z colorboxu a nebude sa v ňom teda zobrazovať. Vynechať z ColorBoxu Značka Guzzanti je tu pre vás Prečo kúpiť tento produkt? Táto fotografia je vypnutá z colorboxu a nebude sa v ňom teda zobrazovať. Vynechať z ColorBoxu Guzzanti GZ 120 šije za vás Základom kvality Dlhodobá výdrž Mimoriadna spoľahlivosť Tento šijací stroj novej generácie sa predstavuje jednoduchú a mimoriadne intuitívne obsluhou. Guzzanti GZ 120 reflektuje všetky požiadavky na moderné šitie. S vertikálnym kyvným chapačom ľahko docielite profesionálne presného šitie všetkých stehov. Prístroj je vykonaný s mimoriadnym dôrazom aj na tie najmenšie detaily, len tak možno dosiahnuť najlepšie výsledky. Robustná konštrukcia je skvele stabilná a vďaka kovovým prvkom sa celková váha zastavila na hodnote 8,6 kg. Vo vnútri sa ukrýva úsporný motor s príkonom 70 W s dlhou životnosťou. Táto fotografia je vypnutá z co

Za dobru cenu

• , zakúpené v OKAY.sk

• Jednoduchá obsluha, bohaté vybavenie programov.

Velmi kvalitny tovar za primeranu cenu,odporúčam všetkým.

• este neviem :)

dobry pomer medzi kvalitou a cenou, uvidime, ako budeme spokojny aj dalej :)

• , zakúpené v OKAY.sk

• Ľahko sa sním manipuluje. Vhodný aj pre začiatočníkov. Cenovo dostupný.

Som spokojná, bez problémov som na ňom skrátila nohavice a to som prvý krát v živote sedela za šijacim strojom.

• , zakúpené v HEJ.sk

• šije podľa očakávaní ticho,rýchlo,na domáce použitie som spokojná
    • -svetlo svieti stále,kým je pripojený v sieti...to neni úsporné,neušijem všetko na jeden šup,a každých 10 minút a pod.vťahovať zo zásuvky sa mi chcieť asi nebude...
    • -prečo nieje normálna krabička na náradie,tiež nepraktické

dám si predlžovačku s vypínačom a poruke krabičku na súčiastky a budem spokojná na 100%

• Ľahko sa ovláda. Pomer cena - kvalita je super.

• Toto je moj prvy stroj. Jednoduchy navod. Spustila som ho behom chvilky. Objednala som si ho podla recenzii na bezne domace sitie a obsivanie deti :-)

Spokojnost.

• jednoduchú ovládanie aj pre začiatočníka
    • ľahký
    • pekný dizajn
    • návod na obsluhu by mohol byť obšírnejší - aj pre začiatočníka

páči sa mi, vyhovuje mi veľkosťou, váhou i svojim prevedením

• ľahká manipulácia
    • páčka na zdvíhanie pätky

zatiaľ spokojnosť

• , zakúpené v OKAY.sk

• má všetko, čo má mať š. stroj pre amatérske domáce šitie. Ako rozsah stehov, rýchlosť a hl. má overovací steh ! Tiež má tichý chod aj vzhľad je milý.
    • Keďže mám odporúčanie od tých čo ho majú, len dobrú preferenciu tak neviem čo proti. Dúfam,že nebude mať nič zlé a nebude zlostiť a že to bude vydarený výrobok.

...teším sa na šitie !!!