HUSQVARNA VIKING Huskystar E20

Šijací stroj Husqvarna Viking Huskystar E20 je spoľahlivý a solídny šijací stroj švédskej značky šijacích strojov Husqvarna, ktorý dobre poslúži aj začiatočníkom. Šijací stroj...
Doporučená ponuka K24.sk

Automatické zapošitie
Ovládanie stroja
mechanické
Počet stehov

• , zakúpené v Sewi Trade s.r.o.

Stroj je vhodný na bežné šitie.
    Už predtým som mala šijací stroj typu Husqarna a vydržal mi neuveriteľných 38 rokov.

• , zakúpené v M-elektro

som spokojná ,dobrá cena a výkon.

• , zakúpené v Ab obchod

• tento typ šijaceho stroj som si vybrala pretoto:som vyučena krajčírka-potrebujem kvalitu,kedže už šijem len pre potešenie,tak pre poťešenie potrebujem jednoduchú obsluhu,má všetky funkcie,ktoré potrebujem k šitiua prešije hociaký materiál a aj hrúbku.Dajú sa na nom robiť rôzne šijacé úkony.Ja som si našla svoje výhody a taktiež ma zaujala cena.

značka - ta spravi svoje
    jednoduchá obsluha
    funkcie ,ktore su vo výbave mi vyhovujú
    počet zaslaných patiek/aj ked ma trochu mrzí ,že som si nedoobiednala patku na skrytý zips/
    som vyučená krajčírka ,takže som išla vyslovene po funcii šijaceho stroja a cene
    myslím že aj iné stroje by splnali moje požiadavky ale ja som sa rozhodla pre tento typ.Dúfam že budem spokojna.Zatial čo som si otestovala a vyskúšala som spokojn/ dúfam ,že mi bude dlho slúžiť k mojej spokojnosti/a nebud kazivýýýý

Počet programov
Automatické zapošitie
Ovládanie stroja
mechanické
Počet stehov

Šijací stroj má 32 programov a 70 praktických stehových funkcií, kývny CB chapač, automatické šitie gombíkovej dierky v jedinom kroku, reguláciu dĺžky stehu, šírky stehu a reguláciu prítlaku pätky. Šijací stroj Husqvarna Huskystar E20 má jednoduché ovládanie a je dodávaný s bohatým príslušenstvom. Šijací stroj Huskystar E20 šije základný, overlockový, ozdobný a pružný steh. Tento šijací stroj má kvalitnú švédsku konštrukciu.

Funkcie: 32 programov šitia 70 stehových funkcií automatické šitie gombíkovej dierky v jedinom kroku regulácia dĺžky stehu od 0 do 4 mm regulácia šírky stehu od 0 do 5 mm regulácia prítlaku pätky švédska konštrukcia mäkký ochranný kryt 7 pätiek

Príslušenstvo: univerzálna pätka zipsová pätka pätka na saténový steh pätka na šitie gombíkových dierok pätka na rovný steh látacia/vyšívacia pätka pätka na slepý steh skrutkovač páratko štetec sada ihiel cievky (3 kusy) vodítko švu plstená podložka (2 kusy)

• , zakúpené v Sewi Trade s.r.o.

Stroj je vhodný na bežné šitie.

• Jednoduchy, krasny aj pre tych co nikdy za sijacim strojom nesedeli. Dobra cena za tie peniaze.
    • Nemam ziadne

Vyrobok som kupila pre dceru, cez vikend som ho odskusala. Parada, neda sa vobec porovnat s mojim 30 rocnym Lucznikom.Vrele doporucujem, tichy chod motora a vsetko co k tomu patri. Skvely vyrobok ! Stroj som zakupila v AB obchod a bola som velmi spokojna so sluzbami tohoto obchodu.

• , zakúpené v M-elektro

som spokojná ,dobrá cena a výkon.

• , zakúpené v Ab obchod

značka - ta spravi svoje