Lucznik 720 D-4

Charakteristika - 7 overlockových a obšívacích stehov - Možnosť 2-nitného šitia (za použitia konvertoru) - Diferenciálny transport - Jednoduché navliekanie nití -...
Doporučená ponuka elektroshock.sk

Na sklade • 1 variant5,9 €95 % • 1 028 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 684 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant84 % • 3 905 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 64 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma100 % • 967 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Počet programov

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• Vynikajuca cena
    • Jednoducha obsluha
    • Uzitocne prislusenstvo v cene

Pre Lucznik som sa rozhodla, nakolko mam 40 rocny sijaci stroj Lucznik Predom, ktory stale bezchybne funguje. Ani Overlock nesklamal, je to nezmar! Je to moj prvy Overlock, takze neviem porovnat, avsak urcite prekonal moje ocakavania. Pouzivam ho na skracovanie teplakovin a upletov dekorativnym sposobom. Dokonca si poradi aj s hrubym rucne pletenym materialom. Ak to vopchate pod patku, stroj si uz so sitim poradi. Dostanete k nemu aj nahradny noz, paratko, srobovaciky, ihly a ine uzitocne prislusenstvo. Noz lahko odstavite. Nezda sa mi hlucny, ale to je samozrejme subjektivne. Zatial ziadny problem, vrelo odporucam.

Počet programov
Príkon
100 W

Charakteristika

• 7 overlockových a obšívacích stehov
  • Možnosť 2-nitného šitia (za použitia konvertoru)
  • Diferenciálny transport
  • Jednoduché navliekanie nití
  • Regulovateľný prítlak pätky
  • Možnosť odpojenia horného noža
  • Nádobka na odrezky v cene

Lucznik 720 D-4

Do domáceho šitia vnášajú overlocky Lucznik 720 D-4 profesionálnu kvalitu vďaka vzhľadu overlockového stehu a možnosti regulácie pružnosti stehu. Overlocky zošijú, obnitkujú a orežú materiál v jednom kroku. Overlock má diferenciálne podávanie, ktoré umožňuje profesionálne šitie veľmi pružných materiálov, ktoré šijací stroj nezvládne. Výsledkom môže byť aj napr. riasenie a zaujímavé dekoratívne vzory. Prácu s týmto overlockom zvládnu bez problémov aj začiatočníci, ktorí ocenia predovšetkým jednoduché navliekanie nití.

Špecifikácie

• 7 overlockových a obšívacích stehov
  • Regulácia dĺžky stehu v rozmedzí 1 - 4 mm
  • Regulácia šírky stehu alebo šírky orezu v rozmedzí 3 - 7 mm
  • Možnosť 2-nitného šitia (za použitia konvertoru)
  • Funkcia lemovania rolujúcim lemom
  • Profesionálne ukončovanie lemov
  • Univerzálny stroj na šitie bežných typov tkanín od ľahkých po stredne ťažké
  • Diferenciálny transport zabraňuje našuchoreniu a zvlneniu materiálu - možnosť regulácie stehu podľa šitého materiálu
  • Voľné rameno
  • Jednoduché navliekanie nití - farebná schéma priamo v stroji
  • Regulovateľný prítlak pätky
  • Regulácia napätia nití
  • Možnosť odpojenia horného noža
  • Kvalitné osvetlenie stroja - žiarovka

Stehy

• 2-nitný obnitkovací lemovací steh (rolovaný lem)
  • 2-nitný obnitkovací steh (rolovaný lem)
  • 3-nitný obnitkovací steh

• Pinzeta
  • Štetec
  • Náhradný dolný nôž
  • Olejnička
  • Násadky nad špulky (4 ks)
  • Konvertor (pre 2-nitné šitie)
  • Nádobka na odrezky

• Vynikajuca cena
    • Jednoducha obsluha
    • Uzitocne prislusenstvo v cene

• , zakúpené v Ab obchod

trošku hlučnejší, treba použiť tlmiacu podložku

• , zakúpené v Ab obchod

• Ma vsetky funkcie, ktoré potrebuje správna krajčírka pre svoju prácu. Ľahko ovládateľný, dokonca aj pre muža Nie je hlučný
  • , zakúpené v Pean.sk

• spokojnosť