SINGER SMC 2273 Tradition

170 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z elektroshock.sk

Do 2 týždňov • 1 variantZdarma100 % • 963 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 1 008 recenziíĎalšie informácie

Príkon
70 W
Počet stehov

• kvalita

Tovar bol odskusany par krat. Kvalita sitia a samotne vymozenosti sitia su nad ocakavania. Dobra kupa!

• Šikovný.Zatisl sme len skúšali,tak neviem ohodnotiť.Pozitývum je váha a dobre uskladnovanie

Som spokojná

Overlockový steh
Príkon
70 W
Počet stehov

Mechanický šijací stroj určený pre domáce použitie. Ponúka 23 najpoužívanejších stehov, výkyvný CB chápač, voľné rameno, reguláciu dĺžky stehu a šírky stehu. Šijací stroj Singer Tradition 2273 obšíva gombíkovú dierku úplne automaticky na 1 krok. Na stroji možno šit dvojihlou aj prišívať gombíky.

• 23 druhov stehov
  • automatická gombíková dierka na 1 krok
  • automatický navliekač ihly
  • plynulá regulácia dĺžky stehu
  • plynulá regulácia šírky stehu
  • možnosť šitia dvojihlou
  • spätný chod pre zapošitie
  • polohovateľná ihla
  • praktické voľné rameno
  • kompaktný napínač nite
  • systém Snap-on umožňujúci ľahkú a rýchlu výmenu pätky
  • automatické vypnutie navíjania spodnej cievky
  • vertikálne uloženie cievky - výkyvný CB chápač
  • rukoväť pre ľahkú manipuláciu so strojom
  • rýchle a jednoduché navliekanie nite
  • kvalitné osvetlenie

• kvalita

Som spokojná

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

Som spokojná, naplnil moje očakávanie, čo sa týka stroja, super, vyšitie gombíkovej dierky, na jedenkrát, super aj pomôcka na navlecenie nite je super, ešte nevie všetky,, vychytavky", ale zatiaľ som veľmi spokojna

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

Nevyskúšali sme všetky funkcie ale inak spokojnosť

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• Široká škála stehov,automatické navliekanie nite
  • , zakúpené v BONUSKO

Presne tento šijací stroj som hľadala. Má všetko čo má mať. Aj automatické navliekanie nite. Ja som spokojná.

• , zakúpené v HEJ.sk

• stroj nie je hlučný, dobre sa uskladňuje,

dobrá kúpa

• jednoduche ovladanie
    • vypinac
    • zakladne programy aj na pruzne latky
    • slovensky manual
    • automaticke navliekanie nite
    • svetlo sa neda vypnut samostatne, len hlavnym vypinacom

Vhodny stroj pre domace pouzitie. Kedze som krajcirka- amater, nepoznala som niektore typy stehov. Velmi mi pomohli videa z youtube.

• lahky, skladny

presne postacuje na domace sitie - zasivanie