TOYOTA ECO 15

Ovládanie stroja
mechanické riadenie
Overlockový steh

• kvalitný

• je ľahký,dizajn sa mi nesmierne páči,hlavne ide ako po masle,je vhodný aj pre začiatočníkov,pretože má skvelý návod-jednoduchý pre úplne každého

Som s ním veľmi spokojná,odporúčala by som ho nielen mojim známym.ale aj ostatným záujemcom,Odkazujem,aby sa nebáli si ho zakúpiť,lebo niektorým mojim známym sa zdal velmi ľahký a tým pádom nestabilný,áno,je ľahký,ale nie nestabilný,všetko je to o zaobchádzaní s ním a o zvyku,veď ide nám o to,aby sme sa nemuseli tak namáhať pri jeho premiestňovaní,ja som po operácii krčnej chrbtice/mám 3 titan,platničky/a nemám problém si ho umiestniť kde potrebujem,produkt patrí k tým lacnejším,čo sa týka ceny,/kto by nechcel kvalitu a za nízku cenu?/,som šťastná,že ho mám.lebo si spravím všetko,čo moja kreativita vymyslí,ďakujem

Jednoduchy, prehladne ovladanie

Svetlo
Ovládanie stroja
mechanické riadenie
Overlockový steh

elektrický šijací stroj • príkon 85 W • 15 druhov stehov • štvorkrokové šitie gombíkovej dierky • horizontálny chapač • automatické navíjanie cievky • jednoduchá výmena pätiek • zabudovaná príručka • skrutkovač a špáradlo v balení • šírka stehu až 4 mm Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• kvalitný

Jednoduchy, prehladne ovladanie

• , zakúpené v Alza.sk

• Možnosti za tú cenu
    • Nie som expert, určite by sa čosi našlo.
    • Navíjač cievok na baterku je trochu smiešny, ale asi to súvisí s tým, že v návode sú tieto akcie odporúčané pri vypnutom stroji. Ale je to smiešne.

Ušili sme, čo sme zatiaľ chceli, zvyšok sa uvidí po rokoch. Zaujala nás najmä cena (bol v akcii).

• odporúčaný priateľkou

odporúčam všetkým ako kvalitný výrobok

• bol doporučený

praktický po všetkých stránkach

• , zakúpené v Dunaj.sk

• dizajnovo pekný stroj, vhodný pre bežné domáce účely
    • cenovo prístupný a podľa popisu oproti podobným typom má aj overlock a šitie dvojitou ihlou
    • nemá overlockový steh
    • nemá šitie dvojitou ihlou (nie je kde navliecť druhú vrchnú niť)
    • nedá sa samostatne vypnúť osvetlenie (len vytiahnuť zo zásuvky napájanie stroja)

bolo by vhodné v internetovej ponuke zladiť charakteristiku stroja so skutočnosťou
    chcela som o problémoch telefonicky diskutovať s odborníkom na šijacie stroje - nebolo s kým