TOYOTA Super Jeans 15

čierna
Automatický navliekač nite
Šitie dvojihlou
Voľné rameno

Mám šijací stroj Toyota, je výborný.

Nedostatkom dodania tovaru však je , že bol dodaný bez akéhokoľvek príslušenstva i keď sú v návode vymenované náhradné diely a príslušenstvo.

• , zakúpené v adeleshop.sk

• skvelá výbava
    • ľahký, prenosný
    • spodná niť sa navíja na cievku, ktorú je bežne dostať kúpiť (Singer mal inú a tú nebolo možné zohnať nikde)

Vyberala som na základe referencií, pretože som mala zlé skúsenosti so značkou Singer - stroj kúpený v roku 2009 je dnes už nepoužiteľný, pritom obšívam len príležitostne záclonu alebo nejaký zips, či obliečku na vankúšik. Singer bol vyrobený niekde v Ázijskej krajine - taká bola asi aj kvalita, bol bez príslušenstva. Horná niť sa dala napnúť horko-ťažko - buď sa trhala, alebo nedoťahovalo mi stehy a zo spodu látky ostávali očká, no a spodná niť sa nedala vôbec regulovať, čo sa týka napnutia.
    Značku Singer som nechcela opätovne riskovať, preto som zvolila Toyotu. Zatiaľ vyzerá perfektne, jednoduché ovládanie, široká škála príslušenstva, a funkcií, snáď vydrží o niečo viac ako ten predchádzajúci.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• odporučam stroj je presný spolahlivý nehlucný

Počet programov
Druhy stehov
čierna
Automatický navliekač nite
Šitie dvojihlou
Voľné rameno

Kvalitný šijací stroj, ponúka až 15 základných a dekoratívnych programov. Zabezpečuje prešívanie až 12-vrstvovej rifľoviny a to vďaka špeciálnej pätke. Má poloautomatické šitie gombíkových dierok a elektrické navíjanie cievky. Ihla sa navlieka pomocou navliekača.

Šijací stroj TOYOTA SUPER JEANS ponúka zväčšený pracovný priestor, vďaka ktorému sa vám bude jednoduchšie pracovať. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, ktorá zvyšuje odolnosť a pevnosť. Životnosť prístroja je veľmi dlhá, vďaka materiálu, z ktorého je vyrobený. Šijací stroj je silný a výkonný a má hmotnosť 4,9 kg. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• je kovový
    • -Kábel k šľapaciemu pedálu je krátky a nedá sa odpojiť
    • -Páčka na dvíhanie pätky je zboku, takže pri šití niečoho objemnejšieho sa sama zdvihne
    • - Má iba dve veľkosti stehov a endlovania
    • - Stroj, aj pedál nemajú protišmykové podložky, takže sa počas šitia posúvajú
    • - Pri použití voľného ramena, stroj nemá oporu a keď pritlačíte na rameno, pravá strana stroja sa zdvihne do vzduchu
    • - Je uvádzané, že stroj prešije 12 vrstiev rifloviny, ale už po šiestich vrstvách plátna, sa tvoria zospodu slučky
    • - Stroj má atypické cievky na spodnú niť. Sú hrubé a navinie sa na ne kratší kus nite, preto ju treba častejšie navíjať. navyše nie sú v obchode tak ľahko dostupné

Stroj sa v niektorých prípadoch (zdvihnutie pätky a pravej strany stroja počas šitia) správa nebezpečne. Keď nestihnete vychytať všetky muchu do mesiaca, kedy sa dá stroj ešte vrátiť, zostane vám len dúfať, že ho nepotrebujete často a na občasné prišitie vám bude stačiť. U mňa veľké sklamanie

Mám šijací stroj Toyota, je výborný.

• , zakúpené v adeleshop.sk

• skvelá výbava
    • ľahký, prenosný

• , zakúpené v Shoppie.sk

• odporučam stroj je presný spolahlivý nehlucný

• Manželka je max. spokojná Perfektné vypracovanie,veľmi tichý chod

Proste to je Japoská kvalita

• , zakúpené v HEJ.sk

• tichý, stabilný má dosť druhov stehov a prešije aj hrubé aj tenké látky

Potrebovala som rýchlo nový stroj a toto bolo najjednoduchšie ako som sa mohla dostať k novému stroju

• presije naozaj vela vrstiev
    • zodpoveda popisu
    • skvely pomer cena - kvalita
    • je dost hlucny

Stroj pouzivam uz 9 mesiacov na domace sitie, zvycajne mensie veci do domacnosti ako vrecka, hamaky pre zvierata a podobne. Bez problemov a rychlo som vsak usila aj hruby zimny plast s kapucnou typu LARP (vrchna vrstva hruby lan, spodna vrstva hruby fleece). Tesim sa ako si na nom usijem saty na vsetky tohorocne svadby. Mne ako amaterskej krajcirke plne vyhovuje. Kazdemu vrelo odporucam.

• -pri rychlom chode sa stroj natriasa,mala hmotnost nie je az
    • taka vyhoda
    • -po dvoch mesiacoch mi dosvietila ziarovka,
    • -pri dlhsom siti sa v okoli osvetlenia dost prehrieva

vybrala som si ho na odporucanie znacky,,,sije celkom pekne ,ale uz by som si ho nekupila,pre vyssie opisane dovody

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• je ľahký
    • tichý
    • nie veľmi zložitý
    • aj pre začiatočníka

Potrebovala som vymeniť starý
    Zatiaľ som ho použila veľmi málo

• , zakúpené v HEJ.sk

dokáže prešiť rifľovinu aj niekoľkokrát preloženú