Bobbin Lizard 4228

Informácie o výbere pätky podľa zvoleného strihu
Možnosť šitia bez pedála
Overlockový steh

• , zakúpené v Pean.sk

• fantastický storj pre začiatočníka ako som ja. tichý, stabilný, nezaberá veľa miesta. má overlockové stehy a robí gombíkovú dierku na jeden krát.
    • má spätný chod a je mechanický, žiadna elektronika, ktorá sa pobabre
  • , zakúpené v Pean.sk

Ešte ho spoznávam,ale čo sa týka môjho začiatku práce na ňom som veľmi spokojná...jedným slovom je veľmi jednoduchý a dobrý...a verím,že mi bude slúžiť dlhé roky... ďakujem

• , zakúpené v Pean.sk

• Rýchloúpínanie pätiek, široké príslušenstvo, rýchle navliekanie nite, jednoduchá skladovateľnosť.
    • krátke voľné rameno, malý manipulačný priestor pre pravú ruku, zlá manipulácia s veľkým kusom látky

Stroj je skôr určený pre ženy, ktoré sa chcú naučiť šiť a použiť stroj len na základné šitie. Pre mňa nebol vyhovujúci z nasledovných dôvodov: stroj má veľmi krátke voľné rameno - problém pri zašívaní kolien pánskych nohavíc; má malý manipulačný priestor pre pravú ruku. Stroj je celkovo malých rozmerov, čo mne nevyhovuje.

Počet programov
Informácie o výbere pätky podľa zvoleného strihu
Možnosť šitia bez pedála
Overlockový steh

Bobbin Lizard 4228

Výborná voľba pre začiatočníkov aj pokročilých.

Šijacie stroje Bobbin Lizard 4228 sú robustné mechanické šijacie stroje s voľným ramenom, integrovaným navliekačom nite do ihly, jednoduchou voľbou šijacích programov otočením kolieska a ďalšími skvelými a užitočnými funkciami. Bohaté programové vybavenie vám umožní zvládnuť rýchlo a čisto nielen úpravy a opravy odevov, ale aj kreatívne šitie. Šijacie stroje Bobbin Lizard 4228 ponúkajú 25 šijacích programov, medzi nimi automatickú gombíkovú dierku na 1 krok, overlockový steh, strečový steh, elastický steh, 4 vyšívacie programy a 4 ozdobné programy. Šijacie stroje Bobbin Lizard 4228 ponúkajú všetky výhody šijacích strojov Bobbin Lizard 4222 a ešte niečo viac navyše. Robustná konštrukcia a veľmi kvalitná mechanika zostávajú zachované, oproti jednoduchšiemu modelu pridávajú 10 programov, z nich najzaujímavejší je program automatickej gombíkovej dierky – stačí vložiť gombík a bez akéhokoľvek nastavovania jednoducho šiť!

Jednoduché navliekanie nite.

Úžasne jednoduché navliekanie nite do ihly pomocou navliekača.

Optimálna výška pätky.

Dostatok miesta na šitie silných látok.

Úzke voľné rameno.

Ideálne na šitie rukávov a nohavíc.

Gombíková dierka na jeden krok.

Stačí jednoducho vložiť gombík a môžete šiť.

Jednoduchá voľba programov pomocov kolieska.

Stačí jednoduché otočenie kolieskom. Potrebný program zvolíte jednoducho a prehľadne.

Základné funkcie:

• jednoduchá obsluha
  • robustná oceľová konštrukcia (prevzatá zo šijacích strojov PFAFF)
  • robustný chapač
  • extrémna výška zdvihu pätky
  • šije materiály od hodvábu až po 10 vrstiev rifloviny
  • automatické navliekanie nite do ihly
  • stretchové stehy na elastické materiály
  • automatická gombíková dierka
  • veľký výber doplnkového príslušenstva
  • priestranná pracovná plocha+odnímateľné rameno
  • 8 krásnych ozdobných vyšívacích stehov
  • neviditeľný steh pre skracovanie nohavíc a sukien

Dokúpiteľné príslušenstvo:

• pätka na rovný steh
  • pätka s valčekmi
  • látacia pätka
  • kľzavá pätka ultra glide
  • kráčajúca pätka pre rovnomerné podávanie
  • pätka pre saténový steh
  • pätka 1/4 palca pre patchwork
  • riasiaca pätka
  • pätka na našívanie šikmého prúžku
  • overlocková pätka
  • pätka pre slepý steh
  • rolovacia pätka
  • rotačná pätka pre rovnomerný steh
  • sámkovacia pätka
  • riasiaci aparát
  • trojcestná pätka k našívaniu šnúrok
  • priehľadná pätka
  • priehľadná pätka s mierkou
  • pätka na prišívanie gombíkov
  • zipsová pätka

• páratko
  • sada ihiel
  • skrutkovač
  • zipsová pätka
  • automatická pätka na gombíkovú dierku
  • pätka na saténový steh
  • pätka na slepý steh
  • lemovacia pätka
  • návod na obsluhu

• má spätný chod a je mechanický, žiadna elektronika, ktorá sa pobabre
  • , zakúpené v Pean.sk

• šikovný dobrý,automat navíjanie ihly,gomb.diery-dobre je v tom že pasuju všetky sučiastky ako na janome a singer.
    • bohaté príslušenstvo.
    • Cena je vysoká ,teraz by som kúpila za tu istú cenu singer 6180,digitál- 80 programov na šitia a netreba nič nastavovať.šije ako vlak....

za tu cenu radšej singer digitalne

• Sila,jednuduché ovládanie,dosť programov,
    • max 5 vrtiev y tenších látok, jeans iba max3 vrstvy, a potom stroj plače...:(

Chcela som dobrý aj kvalitný stroj za rozumnú cenu s veľa príslušenstvom. P.Hafera bol veľmi milý,poslala som fotku aký starý šij.stroj som mala, hľadala som podobný a lepší .Ponúkol mi 4 druhy , a potom som vybrala.Dostala som bohaté príslušenstvo.aj info cez telefón---,neporadilo mi navliekať automat,navliekačom ihly ale na vide janome 423S všetko pekne vidiet- ----čo veľmi pekne ďakujem. Určite odporúčam každému aj super stroj 85W s dostatočnými programami, aj prístup predajca.
    www.pean.sk

• , zakúpené v Pean.sk

• Ja som si stroj kupovala pre domáce šitie a je ozaj super. Prešije hrubú monterkovinu bez akýchkoľvek problémov. Šije tichúčko, ľahko sa ovláda, má veľa kladov. Super mašinka, splnila moje očakávania. Mala som vybratý stroj Janome, ale po odporúčasní som si zobrala Bobbin a ozaj neľutujem. Je fakt super.

Vrele odporúčam, je to ozaj dobrý stroj.

• je perfektný!!!

perfektný stroj, perfektné jednanie so zákazníkom, skutočne s takou ochotou , odbornosťou....... som sa ešte nestretla. Ak niekto chce kupovať šijací stroj, tak doporučujem www.pean.sk určite budete nadmieru spokojný. NÁŠ ZÁKAZNÍK , NÁŠ PÁN toto je heslo, ktorým sa riadia v tomto obchode. Ja to môžem len potvrdiť.

Som spokojná

• , zakúpené v Domáce šijacie stroje

• Ľahká manipulácia
    • Dobrá cena za dobrú kvalitu

Bobbin Lizard 4228 je veľmi dobrá kombinácia ceny a kvality. Ovládanie stroja je naozaj jednoduché. Kedže som začiatočníka, uvítala som túto vlastnosť stroja.
    Veľmi pozitívne beriem to, že pri stroji je aj príslušenstvo pätiek, náhradné ihly sú tiež v balení.
    Navliekač ihly je super vychytávka.