Brother NV 955

• automatické odstrihnutie nitky
    • stroj mám ešte krátko takže ešte neviem

návod na použitie trošku zložite nepísaní, ne to že niektoré veci sú banálne

• , zakúpené v NEJ Šicí stroje

• páči sa mi že stroj je mocný , má vyborný kryt ale žiaľ ešte som na ňom nešila lebo som nestihla

budem vedieť viac keď ho rozbehnem určite dám vedieť

Automatické zapošitie
Informácie o výbere pätky podľa zvoleného strihu
Možnosť šitia bez pedála
Overlockový steh

Šijací a vyšívací stroj dodávaný vrátane vyšívacej jednotky. Ideálne riešenie ak hľadáte kompaktné riešenie stroja pre šitie a vyšívanie. Či už máte skúsenosti, alebo ste len začiatočník, budete mať možnosť s týmto strojom dosiahnuť profesionálne výsledky. Automatický odstrih nite.   7- bodové podávanie v šijacom móde spoľahlivo podáva všetky materiály od jemného hodvábu po hrubý denim

Vyšívacia plocha 100 x 100 mm

Pohodlné navliekanie nite navliekačom

Ovládanie rýchlosti stroja priamo na jeho ramene

Slot na pamäťovú kartu

USB port na priame nahrávanie vyšívacích vzorov z USB kľúča

LCD ovládací panel s podsvieteným displejom

LED osvetlenie pracovnej plochy

Rýchlosť stroja 710 stehov za minútu v šijacom móde, 400 stehov vo vyšívacom móde 129 klasických a dekoratívnych stehov + 3 typy písma 70 rôznych vyšívacích vzorov vložených do pamäti stroja + 126 na priloženom CD + 100 na priloženom USB 6 typov písma vo vyšívacom móde 10 typov gombíkovej dierky

Automatický odstrih vrchnej i spodnej nite

Tlačítko polohovania ihly

Tlačítko START/STOP - šitie bez pedálu

Prídavný stolík - pri šijacom móde

Štandardné príslušenstvo: pätka pre cik-cak (založená na stroji) pätka pre šitie gombíkovej dierky pätka pre všívanie zipsov pätka pre našívanie gombíkov pätka pre slepý steh pätka pre overlockový steh sada ihiel dvojihla nožničky cievky (4ks) skrutkovač

• , zakúpené v Pean.sk

• perfektný