Janome 525

100 W
Počet stehov
Kontrola pretrhnutia hornej nite

• , zakúpené v Pean.sk

• Po dlhom zvažovaní som sa rozhodla pre janome 525S. Je to tichý a ľahko ovládateľný stroj. 20 rokov som mala višňu a toto je úplne niečo iné, hlavne ten rotačný chapač. pekne vidím na cievku. Zatiaľ super
  • , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

Vybrala som si tento stroj lebo som už nevedela kam s konopí, tak som po precítaní všetkých recenzíí kupila tento. A chcem pre všetkých, ktorý sú na tom podobne povedať, že je to super stroj a možete si ho kúpiť. Ma všetko okrem orezavaca nite.

ešte len sa s ním zoznamujem

100 W
Počet stehov
Kontrola pretrhnutia hornej nite

Šijací stroj Janome 525 S

ponúka 25 programov, 48 techník a automatickú dierku. Model 525 S je oblíbený šijací stroj s veľkým mechanickým ovládačom. Stroj je kvalitný nielen vďaka vnútornej kovovej konštrukcii, ale je vynikajúci aj vďaka jedinečnej technológii rotačného chapača, ktorý umožňuje jednoduchý prístup pri výmene spodnej nite. Silný motorček, vynikajúce preväzovanie spodnej nite a tichý chod, to sú len maličkosti, na ktoré ste si pri strojoch Janome zvykli.

Šijacie stroje Janome sú špičkové stroje za vynikajúcu cenu od japonského výrobcu. Janome má väčšinový podiel výroby šijacích strojov a zabezpečuje výrobu niektorým značkám ako je ELNA (Janome je vlastníkom tejto značky), PFAFF, HUSQUARNA, atď.

Vážení zákazníci, na našom trhu niektorí predajcovia ponúkajú akcie, v ktorých vás presviedčajú o tom, že overlockový strojček, ktorý pridávajú k stroju, nahradí overloch. Prosím, prečítajte si tento článok, kým sa rozhodnete.
Vlastnosti šicího stroje Janome 525 S:

25 programov (48 šijacích techník): stehy základné, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívacie, ozdobné
    tichý chod motora
    robustná kovová konštrukcia stroja
    osvetlenie pracovnej plochy
    horizontálny rotačný chapač poslednej generácie, patent Janome, zabraňuje vyskočeniu a zaseknutiu nite
    priehľadný kryt chapača znamená vždy dokonalý prehľad o množstve spodnej nite na cievke
    automatické šitie gombíkových dierok v jednom kroku s jemou reguláciou hustoty aj šírky
    jednoduchá výmena šijacej patky–rychloupínací systém MATIC
    extra vysoký zdvih patky–pohodlné vkladanie aj vysokých vrstiev látky
    páčka spätného šitia–zapošitie na okraji látky
    plynulá regulácia dĺžky stehu 4 mm
    plynulá regulácia šírky stehu 5 mm
    automatický navliekač nite pre bezproblémové navlečenie nite do očka ihly
    manuálne nastavenie napätia nite
    prišívanie gombíkov
    možnosť šitia dvojihlou
    orez nití umiestnený na kryte osvetlenia a na patkovej tyči
    automatický navliekač nití
    extra silný vpich ihly
    voľné rameno pre šitie rukávu a nohavíc
    praktická schránka na príslušenstvo
    ponorenie podavača pre šitie ve vyšívacom rámčeku (bez podavača), plátanie, prišívanie gombíkov,quiltovanie, vyšívanie atď.
    tvrdý kufor chráni stroj pred prachom a poškodením
    samozrejmosťou je podrobný návod v češtine

Štandardné príslušenstvo stroja Janome 525 S:

patka pre všívanie zipsov
    patka cik-cak základná (nasadená na stroji)
    patka pre slepý steh
    patka pre obšívanie dierok
    patka pro gombíkovú dierku
    patka pre steh overlockový
    pevný kryt, ktorý slúži ako kufor
    sada jehel
    sada ihiel
    cievky (4 ks-jedna v stroji)
    šrobovák, paráčik
    pedál a štandardné príslušenstvo pre funkčnosť stroja
    prídavný vertikálny niťový kolík
    malý a veľký držiak cievky
    vodič
    štetček pre odstránenie nečistôt

V případě zájmu o další volitelné příslušenství, navštivte kategorii Originální patky pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.

Také vám doporučujeme dokoupit různé typy jehel SCHMETZ  určené pro tkaniny jako pleteniny, mikrotex, kůže, jehly pro quiltování atd.. Kompletní nabídku jehel najdete v kategorii Jehly pro domácí šicí stroje SCHMETZ

Novinka - jediná značka šicích strojů v ČR a SK, která nabízí SERVIS DOOR TO DOOR - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku, sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedneme, opravíme a s malým dárkem pošleme zpět na vaši adresu. A to vše zdarma. Podmínky této záruky neleznete zde. Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.

ešte len sa s ním zoznamujem

• Jednoduché ovládanie
    • Radosť šiť
  • , zakúpené v Sewi Trade s.r.o.

• tichý, rýchly, jednoducho ovládateľný

OK

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• Jednoduchosť obsluhy, tichosť, dizajn.
    • Nič.

Stroj odporúčam začiatočníčkam, ktoré to so šitím myslia vážne :)

• , zakúpené v Ab obchod

Pre moje použivanie veľmi spokojný.

• , zakúpené v Pean.sk

• tichý chod, veľa možností, zrozumitelný návod, super.
    • zatiaľ som nenašla nič

odporúčam

• , zakúpené v Pean.sk

• Super jednoduchy a kvalitny stroj. A hlavne tichy, co urcite ocenia maminy s detmi :-)

Celkovo som so strojom zatial spokojna.

• šije veľmi potichu,
    • má množstvo druhov stehov a rôzne druhy pätiek,
    • objednala som si k nemu kráčajúcu pätku, je to výborná vec
    • podľa popisu som predpokladala, že bude mať uzatvárateľný kufrík, ale má len vrchný kryt

veľmi dobrý, dúfam, že vydrží aspoň toľko ako môj tridsaťročný, odporúčam