JANOME HD 1800

TOP 32 v kategórii Šijacie stroje

JANOME HD 1800

JANOME HD1800 EASY JEANS Šijací stroj multifunkčný - 19 programov, overlockový steh, automatická dierka, automatický navliekač nite. Manuálny prítlak pätky!   Popis Kúpou...
460 €
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 967 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekPredĺžená záruka% Zľavový kód3,03 €97 % • 2 322 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 496 recenziíĎalšie informácie

Príkon
55 W
Počet stehov

• , zakúpené v Šijacie stroje 123

Zatiaľ ho mám iba 2 dni, takže ešte neprešiel dokonalou previerkou, ale skúšobne sa zdá, že splní moje očakávania.

• , zakúpené v Pean.sk

Musím povedať že som nadmieru spokojná . Uvažovala som ktorý stroj si vyberiem ,dala som prednosť mechanickému stroju ,elektronické sú fajn ale mne by vadilo stláčať tlačítka mne to vôbec nechýba. Mám o dosť starší stroj , ale cítiť rozdiel. V prvom rade dôležité bolo pre mňa aby mal pevný kryt , kvalitne šil ,dokonca vo vrchnej časti sa dá jednoducho otvoriť dvierka a krásne vyčistiť od prachu netreba to vôbec odskrutkovat , príslušenstvo sa dá pekne uložiť vo vrchnej aj v dolnej časti stroja . Poviem Vám že šije krásne s ľahkosťou ,ticho ,jednoducho sa dáva cievka, vidno koľko vám ostáva niť na cievke , natočenie cievky jednoduché , má automatický navliekač nite. Takže má 22 programov základné, strečové, overlokové, plastické, ozdobné a dokonca vyšívacie ,ideálne stačia tieto programy, vysívacich viac netreba nevyužila by som ich. Stroj má robustnú kovovú konštrukciu ,horizontálny rotačný chapač ,jednoduchá výmena šijacie päťky, vysoký zdvih päťky pre vkladanie viac vrstiev látok, má SFS super podávací systém ,reguláciu prítlaku na päťky 4 polohy ktorú môžem manuálne nastaviť.Páči sa mi že šírka stehu sa dá nastaviť až 6,5 mm . Dá sa šiť dvojihlou a má plynulú reguláciu rýchlosti šitia , bez podávača sa dá vyšívať, plátať ,prišívať gombíky, quiltovat ,automatické šitie gombíkových dierok . Jedine treba dokúpiť viac cievok ,ihiel nič iné nechýba. Svetlo svieti slabšie ale to sa dá doriešiť. Na starom stroji som robila len opravy ,ale na tomto stroji som si prvý krát ušila niečo na seba a veľmi sa z toho teším . Poviem Vám milé dámy a páni že s týmto šijacím strojom neoľutujete keď si ho kúpite naozaj stojí za to. Bola to moja najlepšia kúpa ☺️

• renomovana znacka
    • kvalita
    • dostupnost prislusenstva, servis
    • neviem
    • mozno by sa hodil rozsirovaci stolik v cene, nie je lacny

Vyborny, robustny, tichy a vykonny stroj. Presije jemne aj velmi hrube materialy. Horizontalny chapac, integrovany navliekac nite, orez nite, pevny kryt, najbeznejsie patky ulozene v stroji... V zaklade dostanete vsetko co bezne potrebujete. Na domace sitie viac nez postacuje :)
    ...nebudem rozpisovat, da sa najst dostatok info, recenzii aj youtube, pohladajte

Počet programov
55 W
Počet stehov

JANOME HD1800 EASY JEANS

Popis

Kúpou značky Janome nielen ušetríte, ale ešte si predplatíte istotu. Pri iných značkách si za predĺženú záruku musíte platiť, inak po skončení záruky 2 rokov, alebo 3 rokov budete hradiť nemalé čiastky. Ak budeme predpokladať, že cena hodinového servisu práce aj naďalej každoročne porastie, ušetríte ďalších 100%.

Šijací stroj Janome HD1800 Easy Jeans je robustný mechanický šijací stroj vhodný pre šitie silných tkanín, džínsoviny a zároveň je vhodný aj pre elastické a jemné materiály. Ponuka 19 programov, automatickú dierku. Janome ponúka špičkovú kvalitu spracovania, robustnú kovovú konštrukciu, celokovové rameno stroja, stopercentný Janome horizontálny rotačný chapač, prehľadné informácie pri voľbe stehu a voliteľný prítlak na pätku. Automatické šitie gombíkovej dierky s možnosťou voľby jej šírky. Celkom 19 šijacích základných, elastických, overlockových a vyšívacích programov. Prehľadne usporiadaná schránka s bohatým príslušenstvom. Stroj sa vyznačuje veľmi tichým chodom.

Šijacie stroje Janome sú špičkové stroje za vynikajúcu cenu od japonského výrobcu. Janome má väčšinový podiel výroby šijacích strojov a zabezpečuje výrobu niektorým značkám ako je Elna (Janome je vlastníkom tejto značky), Pfaff, Husqvarna, atď.

Vážení zákazníci, na našom trhu niektorí predajcovia ponúkajú akcie, v ktorých vás presviedčajú o tom, že overlockový strojček, ktorý pridávajú k stroju nahradí overlock. Prosím, prečítajte si tento článok, kým sa rozhodnete pre kúpu.   19 šijacích programov: stehy základné, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívacie, ozdobné.

Horizontálny rotačný chapač poslednej generácie, zväčšená veľkosť pre šírku cikcak až 6,5 mm, patent Janome, zabraňuje vyskočeniu a zaseknutiu nite.

Voľné rameno pre šitie rukávov a nohavíc.

Automatický navliekač nite - jedným stlačením ľahko navlečiete niť do uška.

Veľkoplošné podávacie zúbky SFS-Super: podávací systém - sedemnásobne delený podávač so špeciálne tvarovanými zubami Vám zabezpečí jednoduchý začiatok šitia a plynulé podávanie všetkých druhov látok, pravidelný steh a šírke cikcak až 6,5 mm.

Janome blokový podávač SFS - technológia priemyselných strojov - Superior Plus Feed System™ SFS a SFS+

Janome má na rozdiel od konkurenčných strojov viacnásobné podávače.

Tento systém pohybuje podávačom tak, aby podávač bol s materiálom čo najdlhšie v rovnobežnej pozícii, tým je materiál pohodlnejší, rovnomerný a dokáže šiť silné aj jemné materiály:

Šijací stroj je naozaj určený pre väčšie zaťaženie, jeho liatinové rameno rovnaké ako pri modelu Janome 415 a 423S garantuje torznú pevnosť stroja.

Vlastnosti šijacieho stroja Janome Janome HD1800 Easy Jeans:

• 22 programov šitia : základné, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívanie, ozdobné
  • Tichý chod motora
  • Robustná kovová konštrukcia stroja
  • Tyčka a zarážka cievkovaní je z kovu
  • LED osvetlenie pracovnej plochy
  • Horizontálny rotačný chapač najnovšej generácie, patent Janome, zabraňuje vyskočeniu a zaseknutiu nite, s extra dlhou životnosťou
  • Konštrukcia chapača umožňuje jednoduchú výmenu cievky spodnej nite
  • Priehľadný kryt chapača znamená vždy dokonalý prehľad o množstve spodnej nite na cievke kedykoľvek behom šitia
  • Plnoautomatické šitie gombíkových dierok v jedinom kroku s jemnou reguláciou hustoty a šírky
  • Jednoduchá výmena šijacej pätky - rýchloupínací systém Matic
  • Extra vysoký zdvih pätky pre pohodlné vkladanie aj vysokých vrstiev látky
  • SFS-Super podávací systém - sedemnásobne delený podávač, veľkoplošné zúbky podávača spolu s výkonným motorom Vám umožnia prešitie aj veľmi silných látok, napr. 10 vrstiev jeansoviny
  • Regulácia prítlaku na pätku 4 polohy, ktorú využijete pri šití rôznych materiálov v rôznom vrstvení. Manuálna možnosť nastavenia prítlaku pätky - normálne nastavíte na stroji prítlak pätky na polohu "N", čo je automatický prítlak, ale môžete si nastaviť prítlak aj sami, to je obrovská výhoda oproti strojom s automatickým nastavením prítlaku pätky, čo vám potvrdí každá krajčírka, ktorá šije rôzne materiály. Pokiaľ má totiž stroj iba tzv. Automatickú možnosť nastavenia prítlaku pätky, tak sa riadia iba jednoduchou možnosťou stabilného tlaku pružiny, ktorý sa mierne zvyšuje výškou materiálu. Oproti tomu manuálny prítlak pätky je vynikajúci a bežne používaný priemyselnými strojmi, kde si môžete sami nastaviť vhodný tlak. Manuálnym ručným prítlakom pätky totiž nastavíte tlak na materiál, podľa okamžitej potreby. Môžete pätku silno pritlačiť, čiže materiál je podávačom perfektne posúvaný, alebo môžete nastaviť ľahký dotlač, aby materiál nebol poškodený, alebo sa prestal pod pätkou hrnúť.
  • Páčka spätného šitia
  • Plynulá regulácia dĺžky stehu 4 mm
  • Plynulá regulácia šírky stehu 6,5 mm
  • Zjednodušené navliekanie nite pre bezproblémové navlečenie nite do očka ihly
  • Manuálne nastavenie napätia nite
  • Automatický navliekač nite
  • Prišívanie gombíkov
  • Možnosť šitia dvojihlou pre efektné ozdobné šitie a skracovanie tričiek
  • Orez nite umiestnený na kryte osvetlenia
  • Zjednodušený systém navliekania nití
  • Extra silný vpich ihly
  • Voľné rameno pre šitie rukávov a nohavíc
  • Praktická schránka na príslušenstvo
  • Plynulá regulácia rýchlosti, možnosť šiť veľmi pomaly, alebo zvyšovať plynule rýchlosť na maximum (pozor na niektoré značky šijacích strojov so skokovou reguláciou, kedy po zošliapnutí stroj ihneď rýchlo šije)
  • Automatická spojka pre rýchle a jednoduché navíjanie cievky spodnej nite
  • Ponorenie podávača pre šitie vo vyšívacom rámčeku (bez podávača), plátanie, prišívanie gombíkov, quiltovanie, vyšívanie, atď.
  • Tvrdý kryt chráni stroj pred prachom a poškodením
  • Jednoduchá údržba
  • Podrobný návod v češtine samozrejmosťou
  • Výkon motoru je 55W - Janome je výrobcom robotov v Japonsku. Motory, ktoré sú používané našimi stroji, vychádzajú z koncepcie Janome Robotics. Vďaka kvalitnej prevodovke skutočný krútiaci moment zodpovedá motor o sile 2-násobku, čiže 55W je vlastne 110W. Prešitie viac vrstiev materiálu nie je žiadny problém. Pritom je tu zásadná úspora el. energie.

Štandardné príslušenstvo stroje Janome HD1800 Easy Jeans:

• dostupnost prislusenstva, servis
    • neviem
    • mozno by sa hodil rozsirovaci stolik v cene, nie je lacny

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

Stroj som si kúpil ako náhradu za môj starý 35-ročný Veritas. Stroj Janome HD 1800 šije veľmi pekne a je tichý. Samotné stehy sú pravidelné. Chcel som čiste mechanický stroj bez elektronického nastavovania a so základným rozsahom typov stehov. Tento stroj moje požiadavky splňuje dokonale. Ako plus hodnotím celokovovú robustnú konštrukciu. Verím, že životnosť a kvalita stroja bude tiež na slušnej úrovni.

výborný, intuitívne ovládanie

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

Sijaci stroj je vyborny, dodany expresne rychlo.

• , zakúpené v ANIR

Stroj pre domáce šitie , som s ním spokojná ,odporúčam.