Singer SIMPLE 3223

Na sklade • 1 variantDarček3,03 €95 % • 2 309 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov3 551 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant13 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

Počet programov

jednoduché ovládanie
    pekné prevedenie stroja

• Kvalita
  • , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• Páči sa mi,ze oproti mojmu predchadzajucemu mini stroju ma navyse svetlo,kovovu patku,velku uschovnu s rôznymi šij.potrebami a hore ma rúčku za ktorú mozete stroj uchopit a preniest

Sem tam sa zamota nit na cievke,ale to len ked prešivam hrubšiu látku..inak vsetko ok

Počet programov
mechanické riadenie
Overlockový steh
Príkon
70 W

šijací stroj • mechanický • 23 druhov stehov • možnosť šitia dvojihlou • spätný chod pre zapošitie • polohovateľná ihla • systém Snap-on • kompaktný napínač nite • vertikálne uloženie cievky • voľné rameno • svetlo • príslušenstvo • rozmery: 36 × 30 × 18 cm • hmotnosť: 6,8 kg

jednoduché ovládanie
    pekné prevedenie stroja

• Jednoduché používanie aj pre začiatočníkov. Tichší ako predchádzajúci. Nie je to len hobby stroj, je to viac ako to.
    • Zatiaľ som žiadnu nenašiel.

Predchádzajúci stroj bol pokazený. Potreboval som spoľahlivý stroj za dobrú cenu. A Singer je dobrá značka.

• Pracuje za svoju cenu!

Vyradenie starého opotrebovaného stroja!

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant5,9 €95 % • 302 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Som spokojný, výrobok spĺňa moje očakávania.

• Tu bola najlepšia cena za tento produkt. Funkcie, ktoré sme doteraz vyskúšali, fungujú dobre. K ostatným sa nemôžem vyjadriť. Návod na použitie v maďarčine je zrozumiteľný a obsahuje obrázky, ktoré vám pomôžu krok za krokom, takže ho môžu bez obáv používať aj začiatočníci.
    • Nemám dostatok skúseností s týmto strojom, takže sa k tomu nemôžem vyjadriť.

Obal bol poškodený, z čoho usudzujem, že s balíkom sa počas prepravy zaobchádzalo neopatrne, čo mohlo spôsobiť poškodenie výrobku.

• Kvalita
    • Zmestí sa do malého priestoru a ľahko sa nastavuje.
    • Pokyny v maďarčine nie sú k dispozícii, ale môžete ich nájsť na internete.

Veľmi pekne sa šije a ľahko sa s ním pracuje. Odporúčam ho pre začiatočníkov.

• Jednoduché používanie, praktické programy
    • Informácie v angličtine nie sú zahrnuté. Ani na internete som nenašiel jednoduchý popis 3223.
    • Rýchle a presné dodanie.

Nový, estetický exteriér, dobrý pomer ceny a kvality.

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• , zakúpené v Sewi Trade s.r.o.

• Velka spokojnosť!