Singer SMC 8280

70 W

• , zakúpené v BONUSKO

• Jednoduchá manipulácia, vhodný na domáce požitie, nezaberá veľa miesta,
  • , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

Pre jednoduchú domácu potrebu v poriadku.

• , zakúpené v Šijacie stroje patchwork

• Pre úplne začiatočníkov
    • Skvelý návod použitia
    • Mnoho funkcií
    • Výborná kvalita

Odkedy som kúpil manželke k narodeninám, každý deň šije. je nadmierne spokojná. Každému vysoko odporúčam.

Počet programov

Produkt roku 2018 - Top v kategórii
Produkt roku 2017 - Top v kategórii
Produkt roku 2016 - Top v kategórii
Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Jje výborným pomocníkom pri zašívaní roztrhnutého oblečenia. Vďaka jeho siedmim druhom stehov môžete ľahko šiť aj gombíkové dierky a to aj vďaka 4-krokovému šitiu gombíkov.

Za očkom ihly sa nachádza biela plocha, ktorá uľahčuje a zjednodušuje navliekanie nite na ihlu. Stroj ponúka možnosť šiť dvojihlou. Samozrejmou vlastnosťou šijacieho stroja SINGER 8280 je, že poskytuje spätný chod pre zapošitie, taktiež je zaistená plynulá regulácia dĺžky stehu.

Tento šijací stroj poskytuje aj LED osvetlenie, takže budete dokonale vidieť na ihlu a vytvárané stehy.

Hmotnosť nástroja je 6,1kg. Rozmery šijacieho stroja SINGER 8280 sú: výška 20 cm, šírka 47 cm a hĺbka 37 cm. Príkon prístroja je 300 W.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v BONUSKO

• Jednoduchá manipulácia, vhodný na domáce požitie, nezaberá veľa miesta,
    • Skvelá hodnota, pomer cena

Som spokojný v každom ohľade

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jednoduchá manipulácia. Krásne šitie. Zvykne si na to rýchlo.
    • Nie je to nevýhoda, ale vyzeralo by lepšie, keby mal malý ochranný vak.

Spevák. Kvalitný výrobok. Manželka ho miluje.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi dobrá značka, jednoduché použitie, ako som čítal v popise, keď som si ho vybral na mieste.

Super produkt, som veľmi spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • tichý, ľahko ovládateľný, krásne šije.
    • Zatiaľ som ho veľmi nepoužíval, takže som sa nestretol so žiadnymi nevýhodami a navliekanie nití je trochu problém.

S výrobkom som spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Ľahko sa používa, je ideálny na domáce šitie, dobre šije hrubé aj tenké látky.

Tento typ šijacieho stroja používam už dlho, a preto som si ho vybrala ako darček.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Super stroj s mnohými funkciami v porovnaní s predchádzajúcim strojom

Starý je pokazený

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pomer ceny a kvality je veľmi dobrý.

Výrobky Singer poznám a považujem ich za veľmi dobré.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dobrý produkt , dobrá cena. Rýchly, výkonný, tichý. Oveľa viac, ako som očakával! !!
      • Momentálne žiadne

Je to skvelý malý stroj za skvelú cenu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Praktický, ľahký, ľahko ovládateľný.
      • Bohužiaľ nemá automatický navliekač ihly, ktorý by bol skvelý.

Vybrala som si ho, pretože je vhodný na šitie hrubších látok. Ešte som s ním veľa nešila, som začiatočník, musím sa ešte veľa učiť. Voľná ruka je veľmi praktická.