Najnovšie recenzie zo sekcie Šijacie stroje

BROTHER NV 15

BROTHER NV 15

Overený zákazník Sewi Trade s.r.o. ala

Pridané: 26. októbra 2021

Zakúpený v Sewi Trade s.r.o.

stroj je tichučký, má veľmi pekný steh a hlavne je bezpečný aj pre začiatočníkov

JUNO E1030

Singer SIMPLE 3210

Overený zákazník MALL.SK DRAUDE

Pridané: 18. októbra 2021

Zakúpený v MALL.SK

• Jednoduchá obsluha a zatial čo výrobok *-šijací -služi k spokojnosti gazdinky.
  • Zatial žiadna
SINGER SMC 2273 Tradition

SINGER SMC 2273 Tradition

Overený zákazník Šijacie stroje patchwork Overený zákazník

Pridané: 12. októbra 2021

Som spokojná

Singer SIMPLE 3232

Singer SIMPLE 3232

Overený zákazník Šijacie stroje patchwork abo

• jednoduché ovládanie
  • prešije pomerne hrubú vrstvu
  • samonavliekanie nite

TEXI WALKER WF SERVO PREMIUM EX

Overený zákazník MALL.SK Vlado

Pridané: 9. októbra 2021

Zakúpený v MALL.SK

• Velmi tichý chod pri pomalom šití - tichší ako väčšina domácich strojov. Večer ho pri tichu v dome takmer nepočuť.
  • Pojme naozaj hrubé nite a ihly napr. Synton 10, Tytan 10. 180ihlu a pod.
  • Prešije úplne bez zaváhania aj veľmi hrubé látky bez problémov. Šil som asi 1cm 1000D Cordura, resp. 1cm 650g/m2 ľanového plátna(drelich), ťažšie lehátkoviny a pod.
  • Napriek tomu, že stroj je v kategórii "manuálnych" (bez odstrihu, zapošitia atď.) , je možnosť elektronického nastavenia napr. max. rýchlosti, polohy ihly po došití, pomalého rozbehu, krokovania, a.i)
  • Dodáva sa zmontovaný a nastavený. Nalejete olej, navlečiete nite a môžete šiť
  • Osvetlenie stehovej dosky LED studenou bielou je naozaj dobré
  • Pätky maju štandardne nastavený nízky vertikálny pohyb/výšku kroku. Ak šijete väčšie skoky (5mm+), je ich potrebné prenastaviť.
  • Pedál a spojovaciu tyč som upravil pogumovaním a namazaním lebo tam sú kĺbiky s kontaktom kov na kov a trochu pedál aj kolenná páka vŕzgajú
  • Manuál nepopisuje všetky nastavenia úplne jasne, ale niektoré veci sedia z iných strojov napr. z Juki 1181N alebo sa dajú dohľadať v zozname dielov.
  • Dodávaný stôl má kvalitný povrch, ale rozmery 106x50 sú na väčšie projekty relatívne malé.
  • Fľaša oleja dodávaná so strojom vystačí len po rysku L. Cca. 1dl chýba po rysku H, ktorá sa vyžaduje podľa manuálu.

Celkovo je stroj vynikajúci, silný a to čo sľúbi popis naozaj stroj zvládne bez zaváhania. Jeho mínusy sú zanedbateľné a dajú sa minimalizovať správnym nastavením, ktoré vám bude najviac vyhovovať.
Dá sa v pohode nastaviť aj na šitie tenkých látok zmenou prítlaku pätky a napätia nití, ale je treba mať na vedomí, že vonkajšia pätka má zúbky a to niektorým veľmi jemným látkam nerobí dobre. Je veľmi tichý. Pri nižšej rýchlosti šitia ho cez zatvorené dvere nepočuť. Pri vysokej viac počuť/cítiť vibrácie ako hluk.

Niektoré detaily bolo potrebné napriek úvodnému nastaveniu u predajcu doladiť, ale väčšina je špecifická pre typ látok, nití a výrobku, ktorý sa bude šiť.

Je technologicky identický so Zoje ZJ0303 a diely by mali podľa všetkého navzájom pasovať.

Zmontovaný stroj so stolom má cca. 80kg, takže každú manipuláciu s ním si pripravte a premyslite radšej vopred.

SINGER M320L

SINGER M320L

Overený zákazník lidl.sk Alena12

Pridané: 6. októbra 2021

Zakúpený v lidl.sk

• šije zatial dobre...veľa funkcii

Je dosť hlučný.

Janome 423

Overený zákazník Šijacie stroje patchwork Overený zákazník

Pridané: 26. septembra 2021

• stabilny
  • priehradka sa da otvorit bez toho aby som ju odpojila
  • vie sit uplne pomaly
  • moznost mat 2 horne nite
  • navliekac nite
  • pevny obal nemusim sa onho bat ze pri neopatrnej manipulacii sa mu nieco stane
  • koliky na horne nite su kovove (plastove na inom som zlomila)
  • tichy (relativne)
  • nesije sam na objednavku :D

Kde zacat, doteraz som mala starucky stroj, ktory sice sil ale napriklad uplne stratil citlivost na rychlost jedno ako som stlacila pedal. No a tento novy, to je zazrak. Sije sa na nom jedna basen. Mozem sit uplne pomaly ak potrebujem nieco urobit naozaj presne. Unesena som aj z navliekaca nite, to je naozaj skvele. Oproti mojmu predoslemu je neuveritelne tichy a stabilny. Kludne mozem sit aj vecer nemusim vidiet ani na navlecenie nite ani nerusim susedov. Odporucam vsetkymi 10.

Overlock PFAFF hobbylock 2.0

Overlock PFAFF hobbylock 2.0

Overený zákazník Pean.sk Darina

Pridané: 25. septembra 2021

Zakúpený v Pean.sk

Ešte som len málo vyskúšala,ale som spokojná.

Overený zákazník Pean.sk Overený zákazník

Pridané: 25. septembra 2021

Zakúpený v Pean.sk

Vyborny stroj lahko ovladatelny,vysiva krasnena mna hlucny ale aj na videach je hlucny tak asi to je v norme.
Vsetko funguje ako ma

Overený zákazník Ab obchod Simonetta

Pridané: 24. septembra 2021

Zakúpený v Ab obchod

• Je maly kompaktny
  • Vysivanie naprosro apokojnost
  • Vysivanie neseka. A robí co ma.
  • Šije rychlo
  • Ak sa sekne pri siti, zastaviť sa z bezpecnostnych dovodov
  • Ma odstrih nite
  • Automaticke navliekanie nite. Ziadne manualna pomoc... super!
  • Dlhy kábel dostatocny
  • Pedál
  • Tichy chod
  • Puzdro proti prachu skvele!
  • Strucno strucna prirucka.
  • Patky
  • Bohato prislusenstvo. Sice tam mi chyba USB kluc, co by nebol drahy, a rám aspon 15x10..
  • Vysivanie nie je možné s pedalom
  • Mensi displej-ale to nevadí...
  • Vyrabam obojky, a uz vacsie množstvo latky tazko šije. Co mne aj trocha vadi... 6ks latky popruhu mi zosije ...ale viac uz nechce.
  • Ťažšie vymena ihly? Neviem preco ‍♀️
  • Bez USB kluca
  • Iba jeden rám 10x10
  • Bez sicieho stola. Sici stroj na vacsie latky je maly, a pridavny stolik treba dokupit.... co chyba.

Všetko som vypisala vyssie. Mala som Carmen garudan. Ten nemal problém presit viac vrstiev, sil jak blazon. No pri vysivani strasne sekal a nerobil dosť peknu prácu. Občas sekol i pri siti. Preto som si skúsila brother. Urcite ked mate peniaze kúpte ten vyssi levél za 1300eur. Ja som nemala tolko. Keby som mala, urcite si ten kupim. Mozno presne aj viac vrstiev. Ale klasicky, je to skvely stroj. Používam ho malo. No vsetko ide ako treba. Zlomil mi zopár ihiel, a sekol párkrát... no dufam ze bude ok
Vysivanie krasne funguje. Este som neskusala gombik a neskusala som zips, a USB kluc fotky.... no uvidime. Na domáce sitie odporucam vrelo!

Pfaff Smarter 160 S

Pfaff Smarter 160 S

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 23. septembra 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Ma všetko čo ma mať, orez nite, navlek nite, pritlak pätky, pritlak vrchnej nite, zasunutie posuvača latky pri vyšívani, automaticka dierka, pružne stehy a owerlokove , led osvetlenie, silny motor,
  • ponuka stehov v tmavom poli - zle ich vidieť
  • mede in China
Janome 607 TXL

Janome 607 TXL

Overený zákazník Šijacie stroje patchwork Roman

Pridané: 20. septembra 2021

Zakúpený v Šijacie stroje patchwork

• Produkt je uz na vysokej kvalitatívnej úrovni a veľmi uľahčuje šitie a skracuje čas šitia .
Zoje A8000-D4-5-TP-02

Zoje A8000-D4-5-TP-02

Overený zákazník Šijacie stroje patchwork Viktor

Pridané: 19. septembra 2021

• Výkonný - Prešije 8 vrstiev ako nič
  • Rýchly
  • Tichý
  • Kus poriadneho železa, vyzerá kvalitne
  • Ide na 220
  • Je to macek, 70 kg so stolom. Ale tak výkonný stroj keby bol ľahší, počas šitia by pravdepodobne odletel.

Radosť šiť. Prešije čokoľvek (mám verziu na stredne ťažké až ťažké materiály), 7-8 vrstiev batohovej látky sfukne bez zaváhania. Oproti nášmu značkovému domácemu (a vlastne aj drahšiemu) stroju je podstatne tichší. Ovládanie pedálom zdvih pätky a odstrih nite je ťažko návykový. Na to, aký to je stroj cena je veľmi nízka. Uvidíme aká bude životnosť, avšak vyzerá byť kvalitne spracovaný.

Brother Innov V3

Brother Innov V3

Overený zákazník www.uniaspecial.sk mariemazurova

Pridané: 15. septembra 2021

Zakúpený v www.uniaspecial.sk

skvela komunikacia ochota a rychlost

Lucznik 419 Milena

Lucznik 419 Milena

Overený zákazník www.eletech.sk Emiela

Pridané: 13. septembra 2021

Zakúpený v www.eletech.sk

• Kúpený na príležitostné opravy odevov, pre mňa ako začiatočníka úplne vyhovuje

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25